Odcinek 87 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 87

W 87. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy i Juan Miguel spotykają się przypadkiem na ulicy. Emisja 11 kwietnia 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 87

Juan Miguel myśli o Marichuy. Mężczyzna nie może zapomnieć o niej i o uczuciu jakie do niej żywi. Marichuy odwiedza sierociniec. Dzieci cieszą się z jej wizyty. Dziewczyna przynosi podopiecznym mleko. Przesłuchanie w sprawie morderstwa Viviany trwa nadal. Onelia zeznaje na niekorzyść Blanci. Purita informuje matkę o tym, że chce wstąpić do zakonu. Obrońca Blanci próbuje udowodnić przed sądem, że kobieta cierpi na rozdwojenie osobowości. Onelia twierdzi, że jest to nie prawdą, mającą na celu oczyszczenie kobiety. Uważa ona, że Blanca wcale nie jest chora. Vicente wspomina wypadek na motorze, który spowodował, że on stał się inwalidą, a Rocío miała oszpeconą twarz. Beatriz pyta się Elsy czy ta nadal kocha Nelsona. Dziewczyna stwierdza, iż nie chce o tym teraz rozmawiać tym bardziej, że jest on umierający. Amador proponuje Marichuy występ w sztuce teatralnej „Mundo de Cristal”. Mężczyzna twierdzi, że dzięki tej sztuce dziewczyna odniesie sukces i stanie się sławna. Juan Miguel odwiedza Blancę w więzieniu.

Młody psychoanalityk informuje ją, że jej sprawa trochę się skomplikowała. Vicente nie poddaje się. Chłopak robi wszystko, aby znowu móc chodzić, intensywnie ćwicząc podczas rehabilitacji. Blanca pyta się Juana Miguela, czy ten nadal chce ją poślubić. Mężczyzna jest zdziwiony jej pytaniem. Rocío odwiedza Elsę i Nelsona. Dzięki rehabilitacji Vicente robi postępy, z czego chłopak bardzo się cieszy. Juan Miguel informuje Rocío, że została powołana na świadka w sprawie morderstwa Viviany. Brat chce, aby siostra zeznała w sądzie całą prawdę. Psycholog sądowy przeprowadza wywiad z Blancą. Mężczyzna wypytuje ją o okoliczności śmierci jej siostry. Kobieta bardzo denerwuje się zadawanymi przez psychologa pytaniami. Purita mówi Adriana, że nie może być jego narzeczoną, gdyż chce wstąpić do zakonu. Chłopak nie kryje zdziwienia na swej twarzy, uważając jej słowa za kiepski żart. Po wizycie u Blanci, psycholog udaje się do domu San Romanów, aby porozmawiać z Juanem Miguelem. Mężczyzna uważa, że Blanca przyczyniła się do śmierci swojej siostry. Informuje również San Romana, że może być przez to bardzo niebezpieczna. Rocío zeznaje w sądzie w sprawie morderstwa Viviany. Dochodzi do spotkania Marichuy i Juana Miguela. Para spotyka się na ulicy. Oboje stoją na czerwonym świetle.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze