Odcinek 80 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 80

W 80. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Cecilia dowiaduje się, że Marichuy może nigdy nie wrócić do stolicy. Emisja 6 kwietnia 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 80

Juan Miguel mówi Rocío, że jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce ożeni się z Blancą. Mimo to, Marichuy na zawsze będzie miłością jego życia. Marichuy wyznaje Candelarii, że nie wychodzi za Leoparda z wdzięczności. Jeśli jednak zakocha się w nim, to będzie to jak zdradzenie prawdziwej miłości jej życia. Mercedes pyta Rocío, czy nie wolałaby kochać zdrowego mężczyznę, a nie inwalidę jak jej syn. Adwokat Lozada pyta Blancę, czy jest jeszcze jakiś inny lekarz, prócz Juana Mguela, który mógłby potwierdzić jej podwójną osobowość. Kobieta odpowiada, ze tak, Omar. Rocío przyznaje Mercedes, że zawiodła się na jej synu. W tym samym czasie, Vicente dzwoni do doktora w sprawie wznowienia terapii, gdyż boi się stracić Rocío. Leopardo prosi Marichuy o papiery niezbędne do zawarcia małżeństwa. Mówi jej również, ze chce uznać jej syna. Humberto całuje Rocío i wyznaje jej swoją miłość. Vicente, w rozmowie z Rocío prosi, by odeszła i nigdy więcej nie wracała. Juan Miguel jest zdecydowany odnaleźć Omara, aby w ten sposób pomóc Blance bronić się w sądzie. Tymczasem Leopardo, zawiadamia Marichuy, że musi na krótko wyjechać i że po jego powrocie, wezmą ślub. Lekarz informuje Vicente, że daje mu stuprocentowej pewności iż stanie na nogach, jednak wspólnym wysiłkiem mogą wiele zdziałać. Estefanía chce poślubić Juana Miguela, aby w ten sposób nie dopuścić do jego małżeństwa z Blancą. Cecilia poznaje nazwę hacjendy, w której ukrywa się Marichuy oraz dowiaduje się o tym, że prawdopodobnie dziewczyna nigdy nie wróci do stolicy. Juan Miguel proponuje Blance ślub. Kobieta pyta dlaczego. Marichuy wspomina wspólne chwile spędzone z Juanem Miguelem i to jaka była szczęśliwa.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. aluśka
  August 30, 2014 at 11:56 am #

  Dario, od poniedziałku na Tv6 ma być emitowane cos zupełnie innego i dlatego chciałam wiedzieć, ale już się dowiedzialam. emisja telenoweli będzie na Tv4 o 16.00 🙂

 2. Daria
  August 29, 2014 at 10:25 pm #

  do aluska: a czemu emisja ma zostac wycofana?
  nic o tym nie slyszalam

 3. aluśka
  August 29, 2014 at 5:15 pm #

  hej. chciałabym wiedzieć, czy emisja Nie igraj z aniolem zostaje całkowicie wycofana, czy może przeniesiona na inny kanał?