Odcinek 53 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 53

W 53. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Estefanía i Isabela chcą poznać kryjówkę Marichuy. Emisja 16 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 53

Juan Miguel przywozi Vivianę do domu. Mężczyzna ma nadzieje, że powrót do domu pomoże jej przypomnieć sobie wszystko. Jednak kobieta nadal pamięta tylko swoją matkę i nic poza tym. Marichuy po kąpieli w rzece zbiera swoje rzeczy. Po chwili podchodzi do niej Piraña. Dziewczyna jest trochę wystraszona. Juan Miguel prosi Blancę, aby zawiadomiła Mayitę, że jej mama wróciła do domu. Piraña mówi Marichuy, że nie jest złym człowiekiem, a wszystko co o nim mówią na hacjendzie jest nie prawdą. Mayita cieszy się na widok matki, która chłodno się z nią wita. Marichuy wracając znad rzeki stwierdza, że pomoże Pirañii, gdyż nie wygląda na złego człowieka. Cecilia odwiedza księdza Anselmo, którego wypytuje o pobyt Marichuy. Duchowny mówi jej, że nie może zdradzić powodów dla których dziewczyna wyjechała z Meksyku jak również tego, gdzie przebywa, gdyż jest związany obietnicą, której przysiągł dochować. Juan Miguel w rozmowie z Eduardo zdradza, że nie rozumie tego, jakim cudem Viviana była widziana pod szkołą Mayity. Oboje dochodzą do wniosku, że kobieta musiała ucierpieć w jakimś drugim wypadku dlatego straciła pamięć. Mężczyzna obiecuje dowiedzieć się wszystkiego, co działo się z Vivianą przed tym, zanim straciła pamięć. Cecilia cierpi z powodu braku informacji o pobycie Marichuy. Eduardo spotyka się z Amadorem, aby porozmawiać z nim o Beatriz. Amador informuje Eduardo, że nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za dziecko, którego spodziewa się Beatriz. Sugeruje, że skoro on tak bardzo zabiega, by jej dziecko miało ojca, to niech sam się z nią ożeni.

Blanca pyta Juan Miguela czy ma zamiar powiedzieć żonie o Marichuy. Mężczyzna jest zdziwiony skąd guwernantka o tym wie. Kobieta tłumaczy, że powiedziała jej o tym jego córka. Vicente odwiedza Rocío, która jest już po operacji. Dziewczyna bardzo cieszy się z jego wizyty. Viviana wypytuje Onelię o dziewczynę, którą była obecna w ich domu, gdy Juan Miguel przywiózł ją ze szpitala. Matka wyznaje jej, że to Estefanía, która przez pewien czas spotykała się z Juan Miguelem, ale ich związek nie był niczym poważnym. Córka również pyta się jej o Marichuy. Marichuy w rozmowie z Micaelą zdradza, że nie może doczekać się narodzin swojego dziecka. W trakcie dalszej rozmowy Marichuy dowiaduje się, że Omar jest lekarzem. Leopardo wspomina kolegę ze szkoły Juan Miguela San Roman i stwierdza, że bardzo dawno nie ma od niego żadnych wieści. Juan Miguel spotyka księdza Anselmo na szpitalnym korytarzu, który informuje go, że Marichuy ma się dobrze. Nie zdradza mu jednak miejsca pobytu dziewczyny. Juan Miguel wyznaje Rocío, że bardzo kocha Marichuy, ale nie mogą być razem, gdyż Viviana wróciła. Estefanía odwiedza Isabelę, którą informuje o odnalezieniu się żony San Romana.

Viviana próbuje pocałować Juan Miguela, który unika jej pocałunku. Później mężczyzna prosi Blancę, aby jego rzeczy przenieść do innego pokoju. Blanca pakuje rzeczy Juan Miguela, by je przenieść do innego pokoju. Viviana wpada w szał. Onelia uspokaja córkę. Amador zjawia się w mieszkaniu Isabeli. Estefanía, Isabela i Amador zastanawiają się dokąd ksiądz Anselmo wywiózł Marichuy. Zapada wieczór, a Juan Miguel nie wrócił jeszcze do domu. Viviana zastanawia się gdzie i z kim przebywa jej mąż. Tymczasem Juan Miguel przebywa w lokalu, gdzie poznaje piękną nieznajomą. Amador odwiedza księdza Anselmo, którego pyta się o pobyt Marichuy. Leopardo podczas konnej przejażdżki spotyka Marichuy, która idzie nad rzekę. Mężczyzna pyta się jej czy się nie boi sama tam chodzi. Dziewczyna odpowiada mu, że nie. Marichuy zjawia się nad rzeką. Piraña obserwuje ją z oddali.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Anna
  July 21, 2014 at 1:41 pm #

  Dziękuję Sylwia.N 😉

 2. Sylwia .N
  July 21, 2014 at 1:04 pm #

  urodzi w 68 odcinku i odbierze poród Omar

 3. Anna
  July 20, 2014 at 10:53 pm #

  Wie ktoś może, w którym odcinku Marichuy urodzi dziecko?

 4. olla123
  July 19, 2014 at 9:15 pm #

  Juan Miguel – Willam Levy <3