Odcinek 52 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 52

W 52. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Blanca rozpoczyna pracę jako niania Mayity. Emisja 16 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 52

Juan Miguel poddaje Vivianę elektrowstrząsom. Kobieta zaczyna krzyczeć. Marichuy mówi Candelarii, że woli nie opuszczać pokoju, gdyż boi się spotkać Leopardo. Dziewczyna obawia się, że ten może je wyrzucić ze swojej hacjendy jak dowie się o jej ciąży. Zradza również Candelarii, że żałuje tego, co się stało, gdyż teraz jej dziecko nie będzie miało ojca. Onelia jest zła na Juan Miguela, że ten poddał jej córkę elektrowstrząsom. Teściowa uważa, że to zamiast pomóc może zaszkodzić jej zdrowiu i życiu. Wieczorem Marichuy postanawia wyjść z pokoju. Dziewczyna spotyka płaczącego Leopardo, któremu oferuje swoją pomoc. Po terapii elektrowstrząsami Viviana rozpoznaje swoją matkę. Kobieta nadal nie rozpoznaje swojego męża i nie pamięta tego, co się z nią działo po wypadku. Leopardo mówi Marichuy, że nie potrzebuje jej pomocy. Mężczyzna pyta się jej o powód dla którego przyjechała na jego hacjendę. Mayita zdradza babci Marianie, że guwernantka, którą zatrudnił jej tata jest jakaś dziwna. Babcia uspokaja wnuczkę. Micaela zdradza Marichuy, że w życiu Leopardo była pewna kobieta, która go zraniła przez co stał się on taki zimny i niedostępny. Dziewczyna wypytuje się o więcej szczegółów lecz Micaela nic więcej nie wie na ten temat.

Juan Miguel rozmyśla o Marichuy. Młody psychoanalityk zastanawia się dlaczego dziewczyna wyjechała z Meksyku. W tym samym czasie Marichuy wspomina wspólnie spędzone chwile z Juan Miguelem. Cosme proponuje Omarowi, aby znalazł sobie nową kobietę i ponownie się zakochał. Ten zdrada mu, że miłość nie jest dla niego. Elsa odwiedza w szpitalu Rocío, która czeka na kolejną operację. Dziewczyny nadal nie mogą uwierzyć w to, że Viviana się odnalazła i że żyje. Kuzynka informuje ją także, że Marichuy i Candelaria wyjechały z Meksyku i nikt nie wiem dokąd. Elsa zachęca Nelsona by kontynuował pisanie swojej książki. Mercedes mówi Rocío, że Vicente po wyjściu ze szpitala stał apatyczny i tracił chęć do życia, gdyż boi się, że ta po operacji go zostawi. Rocío zapewnia Mercedes, że tak się nie stanie, gdyż kocha jej syna. Juan Miguel przedstawia siostrze doktora Humberto Tinoco, który ma przeprowadzić jej operację. Marichuy na swoim rowerze wybiera się na przejażdżkę nad rzekę. Dziewczyna nie wie, że cały czas z daleka obserwuje ją Piraña. Po powrocie z przejażdżki Marichuy dzieli się wrażeniami z pobytu nad rzeką z Candelarią. Balbina budzi Blancę ponieważ kobieta zaspała.

Juan Miguel odwiedza Vivianę w szpitalu psychiatrycznym. Kobieta czuje już się znacznie lepiej. Mężczyzna opowiada jej kim dla niej jest. Mówi jej także o córce, którą razem mają po czym pyta się czy chce wrócić z nim do domu. Kobieta odpowiada mu, że tak. Eduardo odwiedza Beatriz, która pracuje w biurze dzięki pomocy rodziców Elsy. Juan Miguel odwiedza Vicente, aby go podnieść na duchu. Młody psychoanalityk informuje go, że Rocío ma jutro zostać poddana kolejnej operacji. Vicente okazuje się być trudnym pacjentem i prosi Juan Miguela żeby zostawił go w spokoju. Estefanía pojawia się w domu San Romanów i poznaje Blancę, guwernantkę Mayity po czym Onelia informuje ją i Blancę, że Viviana wraca do domu. Marichuy po raz drugi wybiera się na przejażdżkę nad rzekę. Leopardo ostrzega ją, aby nie jechała tam sama. Marichuy informuje Candelarię, że znowu jedzie nad rzekę. Kobieta martwi się o nią, gdyż ma złe przeczucie, iż coś złego może się jej przytrafić. Marichuy kąpie się w rzece. Piraña ponownie ją obserwuje z czego dziewczyna nie zdaje sobie sprawy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. viola
  August 2, 2014 at 1:08 pm #

  i bardzo prosze go zlikwidować z tego filmu

 2. Name
  August 2, 2014 at 1:06 pm #

  to poprostu dramat mariciuli jest w ciąży i pirana dał jej jakieś owoce utrute i po tem zostawił na niom pułapke a mariciuli myslała że to dobry człowiek po biedni jak myslały inni ale myliła się co do pirania on to bardzo zły człowiek bardzo niszczy zycie innym ludziom i on nie zdaje se z tego sprawe.

  viola

 3. Anna
  July 20, 2014 at 11:00 pm #

  Wie ktoś może, w którym odcinku Marichuy urodzi dziecko?