Odcinek 51 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 51

W 51. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Piraña zostaje przyłapany na kradzieży bydła. Emisja 15 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 51

Marichuy, która boi się Leoparda, pyta o znaczenie jego imienia. Patricio mówi Cecilii, że Juan Miguel nie wie nic na temat Marichuy. Cecilia chce zwrócić się w tej sprawie do ojca Anselmo. Marichuy poznaje Leoparda, który ostrzega, że za wszelką cenę będzie chronił swojej samotności i nakazuje jej, by nie stawała na jego drodze. Cecilia błaga ojca Anselmo aby powiedział gdzie jest jej córka, jednak ten zarzeka się utrzymując, że to sekret oraz powołując się na decyzję Marichuy, która nie chce znać swoich rodziców. Marichuy i Candelaria chcą zmienić swoje imiona, aby nikt ich nie odnalazł. Estefanía zarzeka się wobec Patricia i Cecilii, że jeśli Marichuy zamieszka pod ich dachem, to ona się wyprowadzi.

Nacho i Cosme przyłapuje Pirañę rabującego bydło z ziemi Leoparda. Ten straszy go nożem. Clemencia i Adrian naciskają na ojca Anselmo aby powiedział im gdzie jest Marichuy, jednak ten po raz kolejny odmawia. Marichuy przyłapuje Leoparda gdy ten karze Pirañę batem. Leopardo patrzy na nią z furią. Vicente i Rocío rozmawiają przez telefon. Rocío mówi mu, że przejdzie jeszcze jedną operację i prosi aby ją odwiedził. Omar ostrzega Micaelę, że chce aby Marichuy i Candelaria trzymały się z dala od jego hacjendy. Kobiecie udaje się jednak wybłagać jeszcze jedną szansę. Beatriz odwiedza Fransisca i Luisę. Udaje jej się zdobyć u nich pracę, którą polecił jej Eduardo. Tymczasem Juan Miguel szuka sposobu na wyleczenie Viviany. Nikt nie widzi jak kobieta śmieje się perwersyjnie za ich plecami. Micaela zapewnia Marichuy, że Omar nie jest taki zły na jakiego wygląda. Przestrzega ją również przez groźnym Pirañą. Juan Miguel mówi Onelii, że podjął decyzję o leczeniu elektrowstrząsami. Kobieta krzyczy wystraszona.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. camila
  July 21, 2014 at 6:18 pm #

  najlepsza telenowela wg mnie bylo kiedy sie zakocham i nieposkromiona miłosc,silvia navarro jest super aktorka,chociaz ta telenovela tez nie jest glupia moze sie rozkreci,wiliam levy jest mega przystojny,nie wiem czy on czy cristian de la fuente jest fajniejszy,obydwa ciacha

 2. olla123
  July 21, 2014 at 5:26 pm #

  jak nazywa się ta piosenka jak marichury bawi się z gołębiem?

 3. majka
  July 18, 2014 at 6:18 pm #

  Najlepsza telenowela jaka oglądałam ! <3