Odcinek 50 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 50

W 50. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Patricio posądza Juana Miguela o ukrywanie Marichuy. Emisja 15 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 50

Leopardo biegnie za Marichuy i radzi jej by się usunęła, bo on nie lubi obcych zwłaszcza na swojej ziemi. Juan Miguel przeprowadza rozmowę z Blancą, aby ocenić czy nadaje się na posadę guwernantki. Kobieta spełnia wymagania San Rómana i otrzymuje pracę. Olga dowiaduje się, że to Chona i Casilda namieszały Puricie w głowie i je policzkuje; później mówi Clemencii i Adrianowi, że Marichuy jest córką Velardów. Juan Miguel zgadza się, by Blanca zamieszkała w jego domu, aby być bliżej jego córki i opowiada jej całą historię dziecka. Amador odwiedza Elsę i Nelsona. Przekazuje im wieści o tym, że Marichuy wyjechała oraz że państwo Velarde są jej prawdziwymi rodzicami. Estefanía również przekazuje te informacje Isabeli. Cecilia informuje Patricia o zniknięciu Marichuy.

Marichuy zwierza się Candelarii, że przeraża ją hacjenda. Amador udaje się do domu Juana Miguela, aby powiedzieć mu że Marichuy oczekuje jego dziecka. Jednak Estefanii udaje się do tego nie dopuścić. Micaela ostatecznie rozmawia z Leopardem. Mężczyzna zgadza się, by Marichuy i Candelaria zatrzymały się na jakiś czas, o ile nie będą dla niego ciężarem. Juan Miguel dowiaduje się o nieobecności Marichuy. Żałuje, że nie udało mu się wcześniej szczerze z nią porozmawiać. Micaela zwierza się ojcu Anselmo, że Leopardo bardzo się zmienił i niekiedy wzbudza w niej strach. Juan Miguel mówi Mayicie o Blance. Dziewczynka początkowo odrzuca guwernantkę mówiąc, że nie chce widzieć nikogo więcej prócz Marichuy, jednak ostatecznie zgadza się przywitać gościa. Ojciec Anselmo wyjeżdża z hacjendy obiecując, że niebawem wróci. Patricio oskarża Juana Miguela o to, że po pojawieniu się Viviany, ukrywa Marichuy by móc ją dalej kochać. Marichuy po raz kolejny spotyka się z Leopardem. Pyta go, czy jego imię – które znaczy lampart – ma coś wspólnego z prawdziwym lampartem, który atakuje i zabija ludzi.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Anna
  July 18, 2014 at 11:07 pm #

  Wie ktoś może, w którym odcinku Marichuy urodzi dziecko?

 2. elka
  July 17, 2014 at 11:31 pm #

  Owszem lepiej rozumiem ! ,tutaj pisania ,a łaczy się oglądam z filmem.To cięzkie czasy dla niego Juana Miguela z uparta żonką Marita.Taki jest prawdziwy film dokumentalny.

 3. olla123
  July 17, 2014 at 3:22 pm #

  Maite i Willam <3