Odcinek 46 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 46

W 46. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy jest gotowa na pojednanie z Juanem Miguelem. Emisja 13 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 46

Candelaria cieszy się na wieść o ciąży Marichuy. Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że to on był tym, któremu powierzyła w opiekę swoją nowonarodzoną córkę. Cecilia opowiada mu o tym, co zrobiła kiedy już wyzdrowiała, oraz o tym jak bardzo cieszy się, że odzyskała Estefaníę. Wspomina również, że jej przyjaciółka Isabela, zabrała dziewczynkę z przytułku i zajęła się jej wychowaniem. Ojciec Anselmo wyjaśnia, że Estefanía nie jest jej córką i padła ofiarą oszustwa. Amador wypytuje Marichuy o to, co zaszło między nią, a Juanem Miguelem oraz proponuje jej rolę w sztuce teatralnej.

Adrian radzi Marichuy, by porozmawiała z Juanem Miguelem i powiedziała mu całą prawdę. Marichuy idzie do kościoła by się modlić i spokojnie pomyśleć. Ojciec Anselmo mówi Cecilii, że Estefanía i Isabela zaplanowały pozbycie się Marichuy i radzi jej, aby odnalazła prawdziwą córkę, która jak nigdy potrzebuje teraz miłości i opieki. Cecilia mówi mu, że Patricio nigdy nie zaakceptuje córki, gdyż jest zbyt dumny z Estefanii. Marichuy decyduje się powiedzieć Juanowi Miguelowi o ciąży. Candelaria obawia się, że być może ten będzie chciał odebrać jej dziecko. Marichuy odpowiada, że zamierza wyjaśnić wszystko Juanowi Miguelowi i pogodzić się z nim.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze