Odcinek 44 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 44

W 44. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Juan Miguel porywa Marichuy do tańca. Emisja 12 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 44

Leticia traci przytomność. Gabriel próbuje ją ocucić i wówczas zjawia się Viviana. Gabriel wyprasza Vivianę , która stwierdza, że chyba powinna opuścić dom przyjaciółki. Marichuy daje Candelarii pieniądze, które zarobiła za występ w telewizji. Dziewczyna daje jej także kilka prezentów, które kupiła. Juan Miguel przedstawia Eduardo Beatriz. Mężczyzna tłumaczy przyjacielowi, że Beatriz spodziewa się dziecka Amadora i prosi go, by poprowadził jej ciążę. Juan Miguel proponuje Beatriz i Eduardo wspólne wyjście do restauracji wieczorem. Informuje ich także, że ma zamiar zaprosić jeszcze Estefanię. Gustavo żąda, by Viviana natychmiast opuściła jego dom. Kobieta mówi, że zrobi to jeśli zapłaci jej tyle ile proponował jej wcześniej.

Cecilia mówi Patricio, że była w kościele, by spotkać się z księdzem Anselmo, ale go nie spotkała, gdyż wyszedł. Estefanía i Isabela bardzo się cieszą z tego powodu. Juan Miguel dzwoni do Estefanii, aby ją zaprosić wieczorem na kolację do restauracji. Dziewczyna przyjmuje zaproszenie. Wieczorem Amador zjawia się w mieszkaniu Candelarii, by zabrać Marichuy na kolację do restauracji. Gustavo mówi Vivianie, że Leticia zna już całą prawdę, gdyż Gabriel wszystko jej wyznał. Mężczyzna grozi jej, że jeśli nie opuści jego domu, to zgłosi na policję fakt, że próbowała zabić jego żonę podając jej za dużą dawkę lekarstwa niż zalecił lekarz. Amador jest olśniony wyglądem Marichuy. Viviana opuszcza dom Leticii i Gustavo. Amador i Marichuy zjawiają się w restauracji, gdzie czeka już na nich prasa i reporterzy. Juan Miguel, Estefanía, Beatriz i Eduardo zjawiają się w tej samej restauracji, co Amador i Marichuy. Juan Miguel i Marichuy nie przestają patrzyć w swoją stronę.

Purita i Adrian wybierają się na wieczorny spacer. Estefanía proponuje zmianę restauracji. Juan Miguel odmawia. Purita mówi Adrianowi, aby przestał śnić o czymś nieosiągalnym, gdyż Marichuy go nie kocha i nigdy nie pokocha. Vicente odwiedza Rocio. Dziewczyna mówi mu, że musi walczyć, by znowu mógł chodzić. Marichuy chce wyjść, ale Amador się nie zgadza. Gustavo prosi żonę o wybaczenie. Juan Miguel proponuje taniec Estefanii. Para idzie na parkiet. Również Amador i Marichuy udają się na parkiet, by zatańczyć. Marichuy i Juan Miguel nie przestają patrzyć w swoją stronę. Juan Miguel nie wytrzymuje i porywa Marichuy do tańca. Dziewczyna nie chce z nim zatańczyć. Amador bojąc się skandalu prosi ją, by się zgodziła. Leticia wierzy mężowi, że do niczego pomiędzy nim, a Vivianą nie doszło. Para godzi się. Marichuy i Juan Miguel tańczą razem, a Amador tańczy z Estefanią, która jest niezadowolona z takiego obrotu sprawy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze