Odcinek 43 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 43

W 43. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Leticia dowiaduje się o romansie Viviany z Gustavem. Emisja 9 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 43

Wszyscy mieszkańcy z kamienicy, w której mieszka Marichuy czekają na program z jej udziałem. W mieszkaniu Olgi i Purity zjawiają się Marichuy, Candelaria, Adrian, jego matka Clemencia oraz ksiądz Anselmo. Wszyscy oglądają w telewizji debiut dziewczyny. Również w domu sędziego Velarde wszyscy oglądają debiut Marichuy. Patricio i Cecilia dobrze wypowiadają się o grze Marichuy, innego zdania są Estefanía i Isabela. Juan Miguel zjawia się w mieszkaniu Olgi. Marichuy jest zaskoczona jego obecnością. Para wychodzi, aby porozmawiać. Adrian nie jest zachwycony wizytą San Romana. Cecilia oglądając program wzrusza się. Estefanía uważa, że to głupstwo. Beatriz cierpi z powodu odrzucenia przez Amadora i tego, że mężczyzna nie chce wziąć odpowiedzialności za dziecko, którego się spodziewa. Marichuy i Juan Miguel znowu się sprzeczają. Dziewczyna prosi go, by odszedł.

Przyjaciele Marichuy gratulują jej udanego debiutu w telewizji. Po chwili cała kamienica świętuje. Patricio i Cecilia są zachwyceni programem i nie szczędzą pochwał w kierunku Marichuy. Estefanía odwiedza Juan Miguela i wypytuje go o program z udziałem Marichuy. Amador odwiedza Marichuy. Mężczyzna informuje ją, że program z jej udziałem został dobrze przyjęty przez krytyków. Chce ją również namówić do wspólnego uczczenia udanego debiutu, ale Marichuy nie ma ochoty. Leticia cały czas rozmyśla nad tym czy Gustavo naprawdę ją zdradza przez co jest w kiepskim nastroju i źle się czuje. Estefanía jest zła, że gazety wypisują o udanym debiucie Marichuy. Nastrój poprawia jej Israel, który przynosi jej w prezencie róże i mały prezencik. Gustavo widząc, że żona źle się czuje chce wezwać lekarza. Kobieta mówi mu, że nie chce, żąda, aby ten odszedł. Gabriel, brat Gustavo próbuje ją uspokoić. Cecilia przerywa wspólną rozmowę Estefanii i Israela. Pani Velarde chce, aby ten zawiózł ją do kościoła, gdyż chce spotkać się z księdzem Anselmo, by omówić kilka spraw dotyczących sierocińca. Estefanía jest przerażona.

Amador dostaje informacje, że program z udziałem Marichuy miał dobrą oglądalność. Viviana udaje, że martwi się o Leticię. Juan Miguel odwiedza Amadora. Mężczyzna wypytuje się o jego relację z Marichuy. Estefanía informuje Isabelę, że Cecilia jedzie do kościoła spotkać się z księdzem Anselmo. Kobiety są przerażone, że ich plan może się wydać. Estefanía przed Cecilią zjawia się w kościele. Dziewczyna mówi duchownemu, że Isabela źle poczuła się na ulicy i potrzebuje jego pomocy. Udaje jej się przekonać księdza i oboje wychodzą z kościoła bocznym wyjściem dzięki czemu unikają spotkania z Cecilią. Amador informuje Marichuy o przyjęciu w restauracji z okazji jej udanego debiutu oraz spotkaniu z prasą po czym idą na zakupy, by kupić dla dziewczyny kreację na ten wieczór. Cecilia dowiaduje się, że ksiądz Anselmo wyszedł, aby pomóc pewnej kobiecie. Estefanía sprowadza duchownego do Isabeli. Kobieta udaje przed nim, że źle się czuje. Gabriel zdradza Leticii, że rzekomą kochanką Gustavo jest jej przyjaciółka Viviana. Informuje ją również, że to ona ugania się za jej mężem. Kobieta na wieść o tym traci przytomność.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze