Odcinek 42 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 42

W 42. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Patricio i Estefanía wyśmiewają telewizyjny debiut Marichuy. Emisja 9 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 42

Juan Miguel w rozmowie z Marichuy wyznaje, że ma do niej żal, iż w sądzie zeznawała na jego niekorzyść, by odebrano mu opiekę nad córką. Cecilia pyta Isabelę o wiek Estefanii, jednak ta mówi jej, że trudności z którymi borykała się dziewczyna sprawiły, że zawsze wyglądała na bardziej dorosłą niż jej rówieśnicy. Marichuy w złości mówi Juan Miguelowi, że w sądzie zeznawała na jego niekorzyść. Para kłóci się. Mayita przychodzi do babci Mariany. Babcia opowiada jej kolejną ze swoich bajek. Isabela mówi Estefanii, że Cecilia wypytywała ją o jej wiek. Kobieta mówi, że zaniepokoiły ją te pytania ze strony żony sędziego. Obawia się, że przyjaciółka lada moment może odkryć cały ich plan. Lekarz zdejmuje bandaże z twarzy Rocio. Twarz dziewczyny wygląda lepiej, jednak Rocio nie jest zadowolona z efektów operacji. Lekarz uspokaja dziewczynę tłumacząc, że następna operacja powinna przynieść lepszy rezultat.

Marichuy jest podekscytowana pracą w telewizji, ciężko pracuje, by dobrze przygotować się do swojego debiutu. Dziewczyna przyjmuje pseudonim artystyczny Alejandra Robles. Juan Miguel spotyka na szpitalnym korytarzu Beatriz. Mężczyzna zauważa, że dziewczyna jest przygnębiona i proponuje jej wspólną kawę, aby mogli porozmawiać. Leticia ma zamiar porozmawiać z Gustavo. Kobieta chce wyjaśnić całą sytuację i dowiedzieć się od męża czy naprawdę ją zdradza. Viviana przekonuje ją, by jeszcze poczekała z rozmową z nim. Beatriz wyznaje Juan Miguelowi, że jest w ciąży, a ojcem dziecka, którego się spodziewa jest Amador. Po rozmowie z Juan Miguelem, Beatriz idzie do telewizji, aby powiedzieć o ciąży Amadorowi. Amador nie jest zadowolony z wizyty Beatriz. Dziewczyna wyznaje mu, że jest w ciąży. Amador pyta się kto jest ojcem dziecka. Beatriz oznajmia mu, że on. Mężczyzna mówi jej, że nie ma zamiaru brać odpowiedzialności za dziecko, którego się spodziewa. Mayita oglądając telewizję widzi zapowiedź programu z udziałem Marichuy. Dziewczynka bardzo się cieszy. Juan Miguel i Estefanía są tym zaskoczeni. Viviana przedstawia Leticii swój plan. Kobieta chce śledzić Gustavo, by zobaczyć czy spotka się ze swoją kochanką wieczorem. Przyjaciółka zgadza się, ale chce jej towarzyszyć. Viviana choć niechętnie, to zgadza się. Juan Miguel po zapowiedzi w telewizji rozumie teraz dlaczego Eduardo widział Marichuy i Amadora razem.

Olga, Purita, Clemencia i Candelaria cieszą się ze zbliżającego się debiutu Marichuy w telewizji. Jedynie Adrian martwi się tym, czy Marichuy nie zmieni się, gdy stanie się sławna. Elsa, Nelson i Becky przekonują Beatriz, aby zapomniała o Amadorze, gdyż to nie mężczyzna dla niej. Dziewczyna mówi, że nie może zapomnieć o Amadorze szczególnie teraz, gdy spodziewa się jego dziecka. Przyjaciele są zaskoczeni. Przy śniadaniu Cecilia mówi Patricio i Estefanii, że widziała w telewizji zapowiedź programu z udziałem Marichuy. Sędzia i Estefanía uważają, że to absurd i dziewczyna z pewnością tylko się ośmieszy. Ksiądz Anselmo jest zaskoczony tym, że Marichuy zadebiutuje w telewizji. Dziwi się, że dziewczyna o nim czy mu nie powiedziała. Zdziwienie duchownego jest jeszcze większe, gdy dowiaduje się od Candelarii, że to dzięki Amadorowi dziewczyna zadebiutuje w telewizji. Eduardo pyta się Juan Miguela czy ma zamiar oglądać program z udziałem Marichuy w telewizji. Przyjaciel odpowiada mu, że nie wie. Marichuy wieczorem po ciężkiem pracy w telewizji wraca do domu, gdzie czeka na nią Candelaria. Kobieta gratuluje dziewczynie. Marichuy mówi Candelarii, że pomimo swojego debiutu w telewizji nie czuje się szczęśliwa i mocno ją obejmuje.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze