Odcinek 41 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 41

W 41. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Juan Miguel jest zazdrosny o znajomość Marichuy z Amadorem. Emisja 8 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 41

Lekarz mówi Marichuy, że spodziewa się dziecka. Estefanía daje Mayicie psa, sprawiając radość dziewczynce i Juanowi Miguelowi. Udaje jej się również przekonać Juana Miguela, że Marichuy zeznawała w sądzie na jego niekorzyść. Mężczyzna wspomina o tym Eduardowi, który podejrzewa, iż Marichuy i Onelia działały w zmowie, by go zranić. Viviana przekonuje Leticię do niewierności męża. Nie ma również skrupułów, by zbliżyć się do niego, gdy ten zostaje sam.

Patricio zatrudnia Israela jako swojego szofera, co bardzo zaskakuje Estefanię. Kobieta wykorzystuje sytuację, by ten zabrał ją na przejażdżkę, aby się z nim całować. Uprzedza go jednak, że nic poza tym nie zdobędzie, bo ona zasługuje na kogoś z grubszym portfelem. Amador dalej uczy Marichuy sztuki aktorkiej. Rocío z niecierpliwością czeka na zdjęcie bandaży z twarzy. Juan Miguel opowiada jej o swoich przypuszczeniach co do zemsty Marichuy. W rozmowie z ojcem Anselmo, mężczyzna wyznaje, że cieszy się iż Marichuy miała okazję się zemścić, bo dzięki temu nie będzie się już czuł winny tego, że ją zranił.

Candelaria i Adrián widzą Marichuy uczącą się swojej roli i ostrzegają ją przed Amadorem, jednak dziewczyna nic sobie z tego nie robi. Eduardo widzi jak Marichuy i Amador kupują ubrania. Mówi o tym Juanowi Miguelowi, który wykorzystuje okazję, aby skrzyczeć Marichuy za to, że spotyka się z innym mężczyzną wiedząc, że jeszcze nie uzyskali rozwodu. Dochodzi do kłótni. Eduardo mówi Juanowi Miguelowi, że jego największym problemem jest zazdrość o Marichuy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze