Odcinek 40 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 40

W 40. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marrichuy dowiaduje się, że spodziewa się dziecka. Emisja 8 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 40

Sędzia opowiada się za Juanem Miguelem i zamyka roprawę. Sędzia Villar jest z tego powodu bardzo zniesmaczony. Ojciec Anselmo pyta Marichuy o jej wizytę w trybunale i przypomina, że kłamstwo jest grzechem, zwłaszcza kiedy zeznaje pod przysięgą. Estefanía i Balbina przekonują Onelię by wezwała Eduarda do chorej Mayity. Marichuy wybiera się do Televisy. Amador przygotowuje ją do przesłuchania. Eduardo bada dziewczynkę. Mayita wciąż wzywa swojego ojca i Kumpla. Viviana zapewnia Leticię, że Gustavo zabawia się z inną kobietą i proponuje jej szpiegowanie go. Podczas przesłuchania, Marichuy okazuje się rodzącą gwiazdą, z której Amador obiecuje zrobić prawdziwą aktorkę.

Patricio informuje Cecilię, że sędzia przyznał rację Juanowi Miguelowi, co daje jej powody do radości. Onelia rozmawia przez telefon z Estefaníą, kiedy zjawia się Juan Miguel przepełniony złością; dochodzi między nimi do kłótni, po której ten wyrzuca ją ze swojego domu. Marichuy odwiedza Rocío w szpitalu. Dziewczyna mówi Marichuy, że ma nadzieję iż nie zeznawała przeciw Juanowi Miguelowi, który jest wspaniałym ojcem, kochającym swoją córkę. Juan Miguel jest niemal pewny, że Marichuy wykorzystała sytuację, by go pogrążyć. Eduardo spotyka Marichuy w szpitalu i mówi jej o złym stanie Mayity, wzywającej Kumpla.

Onelia informuje Estefaníę, że przenosi się do mieszkania jej siostry Eugenii i nie daje wiary w to, iż Juan Miguel wygrał sprawę o prawa do córki. Gustavo spotyka się z Vivianą na kolacji i oferuje jej pieniądze w zamian za opuszczenie ich domu. Marichuy zabiera Kumpla do domu Juana Miguela, aby pomóc Mayicie, jednak Estefanía nie dopuszcza jej do małej i sprawia, że Mayita myśli, iż to ona przyprowadziła psa. Marichuy mdleje. Lekarz ją bada i przekazuje wiadomość, że jest w ciąży.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze