Odcinek 39 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 39

W 39. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy składa fałszywe zeznania przed sądem. Emisja 7 marca 2018 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 39

Adrian przekazuje Marichuy wezwanie z sądu, gdzie ma się stawić, by złożyć zeznania w sprawie, którą Onelia wytoczyła przeciwko Juan Miguelowi. Juan Miguel mówi Onelii, że nigdy nie odbierze mu córki. Teściowa chce wykorzystać przeciwko niemu to, czego w przeszłości dopuścił się w stosunku do osoby Marichuy. Viviana nadal kokietuje Gustavo. Mężczyźnie to się nie podoba i żąda, by opuściła jego dom. Jeśli tego nie zrobi on zdemaskuje ją przed Leticią. Babcia Mariana opowiada Mayicię bajkę o „Dziewczynce z zapałkami”. Babcia chce uświadomić wnuczce jak ważna jest miłość rodziców. Marichuy odwiedza w szpitalu Candelarię, która z dnia na dzień czuje się lepiej. Po wyjściu od Candelarii Marichuy jedzie spotkać się z Amadorem do Televisy. Dziewczyna przyjmuje jego ofertę pracy. Estefanía odwiedza Juan Miguela w jego gabinecie i pyta się czy znalazł już sobie adwokata, który będzie go bronić w sądzie.

Amador daje Marichuy rolę Alejandry, której dziewczyna ma się nauczyć. Estefanía mówi Juan Miguelowi, że musi uważać na Marichuy, która może się na nim zemścić i zeznając w sądzie na jego niekorzyść. Wracając od Amadora, Marichuy spotyka Estefanię, która przypomina jej o jutrzejszej wizycie w sądzie. Dziewczyna informuje ją także o tym, że w sądzie musi być szczera, gdyż w przeciwnym wypadku może trafić do więzienia za zeznawanie nieprawdy. Następnego dnia. Juan Miguel i Onelia czekają na Marichuy. Niebawem będą składać zeznania. Juan Miguel ma nadzieje, że Marichuy nie przyjdzie, aby zeznawać. Dziewczyna jednak przychodzi. Mężczyzna jest przerażony, a Onelia cieszy się z tego faktu. Pierwsza zeznaje Onelia. Viviana podaje za dużą dawkę lekarstwa Leticii niż zalecił jej lekarz. Gustavo zdradza swojemu bratu Gabrielowi, że nie wie jak ma się pozbyć z domu Viviany, która go cały czas kokietuje. Brat postanawia mu pomóc. Następna w kolejności zeznaje Marichuy. Gabriel rozmawia z Vivianą. Mężczyzna prosi, by opuściła ona dom Gustavo i Leticii i zostawiła ich w spokoju. Marichuy nie zeznaje przed sądem niczego, co mogłoby zaszkodzić Juan Miguelowi. Następnie, jako ostatni zeznania składa Juan Miguel.

Mayita siedzi przed bramą domu i czeka na Vivianę. Dziewczynka nie wie, że matka wróciła do Madrytu. Onelia wracając z przesłuchania spotyka wnuczkę siedzącą przed bramą. Marichuy przychodzi do kościoła. Dziewczyna prosi o wybaczenie Boga za to, że skłamała podczas składania zeznań, ale nie chciała, by odebrano Juan Miguelowi córkę. Juan Miguel jest już po przesłuchaniu, za kilka minut ma zapaść werdykt sędziego. Ksiądz Anselmo odwiedza w szpitalu Candelarię od której dowiaduje się o sprawie, którą Onelia wytoczyła zięciowi i że Marichuy ma zeznawać. Mayita dostaje wysokiej gorączki. Dziewczynka wzywa ojca i psa Kumpla. Zapada wyrok, który mówi, że Mayita zostanie ze swoim ojcem. Juan Miguel bardzo się cieszy.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Anna
  July 2, 2014 at 11:21 pm #

  Mam pytanie, w odcinkach, w przyszłości Marichuy straci wzrok. Czy wie ktoś może dlaczego tak się stanie?

  • petite_fleur
   July 3, 2014 at 12:29 pm #

   SPOILER!!!

   Tak straci wzrok, bo zostanie postrzelona w głowę.