Odcinek 38 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 38

W 38. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Onelia chce odebrać Juanowi Miguelowi prawa do opieki nad Mayitą. Emisja 7 marca 2018 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 38

Juan Miguel pyta się Marichuy dlaczego nie chce przyjąć od niego pomocy w formie wsparcia finansowego. Estefanía wybiera się do domu San Romanów, by porozmawiać z Onelią. Isabela martwi się, że Onelia może odkryć, iż ta chce pomóc Juan Miguelowi odzyskać córkę i jednocześnie zbliżyć się przez to do niego. Mayita pyta się Balbiny, gdzie jest Kumpel. Służąca informuje dziewczynkę, że pies wrócił do swojej właścicielki czyli Marichuy. Mayita jest niezadowolona i zła na Marichuy. Juan Miguel w dalszym ciągu nalega, by Marichuy przyjęła od niego pomoc finansową. Viviana wraca do Madrytu, do domu swojej przyjaciółki Leticii. Ksiądz Anselmo rozmawia z Adrianem. Duchowny prosi, aby chłopak pozwolił Marichuy samej decydować o sobie i żeby nie mieszał się w jej i Juan Miguela sprawy. On jednak uważa, że dziewczyna nie powinna wybaczyć Juan Miguelowi błędu z przeszłości.

Cecilia przychodzi odwiedzić Rocío tuż przed operacją i spotyka Marichuy i Juan Miguela. Kobieta pyta się Juan Miguela o jego rozstanie z Marichuy. Estefanía zjawia się w domu San Romanów i spotyka Mayitę, której w prezencie daje wielkiego, pluszowego misia. Mayita mówi Estefanii, że Marichuy zabrała swojego psa Kumpla, co się jej nie podoba. Estefanía wykorzystuje to, by nastawić dziewczynkę przeciwko Marichuy. Juan Miguel mówi Cecilii, że on i Marichuy rozstali się definitywnie. Marichuy zastaje w domu nieprzytomną Candelarię. Vicente na wózku inwalidzkim odwiedza Rocío przed operacją, by podtrzymać ją na duchu. Candelaria trafia do tego samego szpitala, w którym są Rocío i Vicente. Rozpoczyna się operacja Rocío. Dzięki szybkiej interwencji lekarskiej Candelaria dochodzi do siebie. Eduardo spotyka Marichuy na szpitalnym korytarzu i dowiaduje się, że Candelaria trafiła do szpitala. Eduardo dzieli się tą informacją z Cecilią i Juan Miguelem. Cecilia chce odwiedzić Candelarię i szuka pokoju, w którym kobieta leży. Po drodze panią Velardę mija ksiądz Anselmo, któremu wydaje się, że skądś ją zna. Cecilia trafia w końcu do pokoju, w którym leży Candelaria. Spotyka u niej także Marichuy. Kobieta oferuje im swoją pomoc. Ksiądz Anselmo rozmawia z Juan Miguelem. Cecilia zdradza Eduardo, że pokochała Marichuy jakby była jej prawdziwą córką.

Wychodząc z pokoju Candelarii, Marichuy spotyka Juan Miguela. Dziewczyna w trakcie rozmowy z nim traci przytomność. W tym samym czasie zjawia się Estefanía. Rocío jest już po operacji. Marichuy mówi Candelarii, że straciła przytomność. Kobieta sugeruje jej, że ma objawy typowe dla kobiety w ciąży. Amador odwiedza Marichuy. Mężczyzna nalega, by ta zgodziła się na występ w telewizji. Zostawia jej swoją wizytówkę i wychodzi. Leticia bardzo cieszy się, że Viviana wróciła do Madrytu. Jej mąż Gustavo nie jest zbytnio zadowolony jednak w obecności żony nie okazuje tego. Marichuy i Juan Miguel otrzymują wezwanie z sądu. Chodzi o sprawę dotyczącą odebrania praw rodzicielskich Juan Miguelowi. Oboje są zaskoczeni tym wezwaniem.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , , , , , , , , , ,

Komentarze