Odcinek 18 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 18

W 18. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Marichuy pojawia się na wystawnym przyjęciu Velardów. Emisja 21 lutego 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 18

Pracownik banku zdradza Juan Miguelowi, że czek został zrealizowany przez niejakiego Burneya Smitha. Mężczyzna dzieli się tą informacją z swoją siostrą, Rocio. Isabeli nie udaje się wyciągnąć nic od Marichuy na temat mężczyzny z jej snów. Amador jest wściekły, że jego oszustwo wyszło na jaw. Vicente wróciwszy do domu jest zdziwiony, że ten widzi. Estefanía, Isabela i Cecilia planują przyjęcie. Estefanía mówi Cecilii, że nie chce, aby Marichuy była na jej przyjęciu, gdyż boi się, że może wywołać jakiś skandal. Onelia dzwoni do Estefanii i mówi jej, że w związku z żałobą po córce nie będzie obecna na jej przyjęciu. Zdradza także, iż nie ma nic przeciwko, aby Juan Miguel przyszedł na jej przyjęcie. Rocio dostaje zaproszenie dla siebie i osoby towarzyszącej. Dziewczyna dzwoni do Vicente, od którego dowiaduje się o kłamstwie Amadora. Rocio pyta się Vicente czy nie chciałby jej towarzyszyć na przyjęciu u Estefanii. Chłopak chętnie zgadza się.

Stan Beatriz nadal jest poważny. Dziewczyna wzywa Amadora. Przygotowania do przyjęcia Estefanii idą pełną parą. Cecilia zastanawia się jak powiedzieć Marichuy, że nie jest zaproszona na przyjęcie Estefanii. Doktor prosi Becky i Israela, aby przyprowadzili Amadora, gdyż jest to bardzo ważne dla Beatriz i może pomóc w poprawie jej stanu zdrowia. Amador dowiaduje się od Vicente o przyjęciu w domu sędziego Velarde. Mężczyzna chce również iść na to przyjęcie i przypomina sobie, że jego ciotka i wujek przyjaźnią się z sędzią i jego żoną. Zamierza to wykorzystać, aby dostać się na przyjęcie, a tym samym ponownie zbliżyć się do Marichuy. Cecilia mówi Marichuy, że nie została zaproszona na przyjęcie. Eduardo przyjeżdża po Elsę i poznaje jej przyjaciół z grypy teatralnej, wśród nich także Nelsona.

Candelaria odwiedza Marichuy. Israel zmusza Amadora, aby przyszedł do szpitala, gdzie leży Beatriz. Marichuy mówi Juan Miguelowi, że nie została zaproszona na przyjęcie Estefanii. Mężczyzna dzwoni do siostry i prosi ją o pewną przysługę. Przyjęciu w domu Velarde trwa. Na przyjęciu zjawiają się wszyscy zaproszeni goście. Amador również jest na przyjęciu. Estefanía zostaje przedstawiona przyjaciołom sędziego i jego żony. Rocio zjawia się na przyjęciu z Marichuy, która wygląda olśniewająco i tym samym zwraca na siebie uwagę Juan Miguela. Estefanía jest wściekła.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , ,

Komentarze

 1. Basia
  August 7, 2014 at 6:20 pm #

  Biedna Marichuj niechcą jej zaprosić na przyjecie po to by się nie zbliżała do Juana Migeula .A Juan Miguel naprawdę to jest przystojniak .Estefania okropnie wygląda w tej sukience nie lubię jej oraz Isabel . Sukienka ładna ale nie na tej żmiji .Marichuy i Rocio to najpiękniejsze dziewczyny. A Juan Miguel jest najprzystojniejszy. nienawidzę estefanii gruba świnia,
  Ahh to spojrzenie JM jest taki kochany : nie cierpię tej Estefani.
  powiem ,że sukienka Estefani jest ładna ale na niej ta sukienka wygląda jak na świni,
  Rocio i Marichuy były tam najładniejsze ^.^ ;* Marichuy wyglądała rewelacjnie, zdecydowanie najlepiej ze wszystkich . ale ta Estefania mnie wkurza ;P

 2. Basia
  August 7, 2014 at 6:13 pm #

  Candelaria jest najlepsza.
  Estefania wygląda jak gruba cytryna…mogła kupic czarna kiecke to by ja trochę wyszczupliła whahah gruba beka .. ten cały Nelson jest okropny. Ładniejszy jest już Eduardo ! Oczywiście, że Marichuy pójdzie na przyjęcie ! O nie oby Juan Miguel nie związał się z Estefanią, bo normalnie zwariuje.
  Candelaria jest genialna,
  brzydko wygląda ta Estefania czy jakoś tak .
  Estefania sztuczna usmiechaj dziwka,
  dupek a nie poeta….. dziwie sie tej elsie!
  Estefania wygląda w tej kiecce jak wieloryb, świnia i słoń w jednym..

 3. Basia
  August 7, 2014 at 5:51 pm #

  Czy ta Elsa jest slepa? Jej narzeczony jest duzo przystojniejszy i o wiele przyjemniejszy! Powiem jedno Izabella i Estefania to Su*i, Marichuy pójdzie na tą impreze, bo są zdjęcia. Rocio będzie w różowej sukience a Marichuy w czarnej.
  estefania to idiotka, prawdziwa znajda!Amadoro jest idiotą nie uda mu się zdobyć Marichuy, a Estefania jest idiotką myśli że uda sie jej zdobyć Juana Migeula. ale ta Estefania jest brzydka. Estefanie to nienawidzę bo jest znajda a nogi jak u świni.. Estefania ma sztuczny śmiech zauważyłam przy odcinku w , którym się pojawiła ta świnia estefania!!!!Gruba świnia… ;
  biedna Mariuchy tak chciała iść. : a ta Estefania ma taki sztucznych uśmiech. ;

 4. Basia
  August 7, 2014 at 4:57 pm #

  Mi się podoba ta sukienka ! A poza tym Estefania w niczym nie wygląda dobrze ! Marichuy super by w niej wyglądała…..
  ten cały świrolog jest bardzo przystojny, a ta cała Marichuy jest anielsko piękna i fajna. Jesteśmy do siebie podobne. Marichuy
  z Psem się kompie. Najlepsza scena to Marichuy i Kumpel. jak się nazywa ta piosenka jak Marichuy się kompie z Kumplem.
  estefania jest okropna blee Marichuy jest Śliczna !!
  ale ta estefania jest brzydka, a twarz.. raczej mordę ma jak świnia jakąś taką szeroką i grubą, że szok…Biedna Marichuy ..Nie może iść na przyjęcie.

 5. Basia
  August 7, 2014 at 3:01 pm #

  Marichuy zawsze jak coś mówi to ona zawsze mówi ,,Eee”
  Marichuy porządnie jej nagadała!!! Brawo!!!!!!!
  ale Marichuy dogadała tej ciotce Estefani .
  Lubię Onelię. Mimo pozorów ona jest dobra a pod koniec filmu się zmienia i godzi się z wszystkimi. Wiadomo, że Juana Miguela i Marichuy kocham Fajna/y jest: Beatriz, Elsa, Rocio, Daniel, Dori, Cecilia, Candelaria, Mayta..

 6. dorota
  May 31, 2014 at 1:15 pm #

  piękna jest 🙂 😉

 7. karola
  May 30, 2014 at 2:48 pm #

  Spoiler
  JM jest mężczyzną z koszmaru Marichuy i to właśnie jest jego sekret .

 8. Name
  May 30, 2014 at 2:38 pm #

  Mam – JM jest tym mężczyzną z koszmaru Marichuy i skrywa to w sekrecie.

 9. mam
  May 30, 2014 at 1:43 pm #

  Jaki jest sekret Juana Miguele ?

  • ryba
   May 30, 2014 at 2:42 pm #

   JM jest tym mężczyzną w koszmarze Marichuy, właśnie to jest jego sekret.

 10. IloveYou!
  May 30, 2014 at 1:39 pm #

  Jak ślicznie wygląda ! <3