Odcinek 16 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 16

W 16. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Powrót Juana Miguela wywołuje ogromną radość u Marichuy. Emisja 20 lutego 2017 o godz. 16:00 w Czwórce.

Odcinek 16

Amador chce wykorzystać utratę wzroku, aby manipulować Marichuy. Cecilia przychodzi do pokoju Marichuy. Kobieta mówi jej, że martwi się o nią, gdyż ta ostatnio jest podenerwowana. Isabela i Estefanía są niepocieszone. Zastanawiają się jak usunąć Marichuy z domu i odsunąć ją od jej prawdziwych rodziców. Cecilia pozwala Marichuy odwiedzić Candelarię. Dziewczyna idzie ją odwiedzić. Marichuy opowiada Candelarii o tym, co zaszło w mieszkaniu Vicente. Mayita idzie porozmawiać z babcią Marianą. Wracając od Candelarii, Marichuy dzwoni do mieszkania Vicente. Telefon odbiera Amador. Mężczyzna odzyskał wzrok, ale postanawia nadal udawać przed wszystkimi, iż nadal nic nie widzi. Becky, Elsa, Israel i Nelson przygotowują się w teatrze do przedstawienia teatralnego. Do teatru przychodzi Vicente, który przynosi im wiadomość o tym, co stało się Amadorowi. Przyjaciele martwią się również o Beatriz. Amador chce, aby Marichuy go odwiedzała, w zamian on nie zgłosi policji tego, że pozbawiła go wzroku.

Sędzia Velarde rozmawia z żoną na temat Marichuy. Mężczyzna uważa, iż żona za bardzo zżyła się z dziewczyną. Becky, Israel i Nelson odwiedzają Beatriz. Znajdują ją nieprzytomną. Dziewczyna zażyła sporą dawkę środków nasennych przez co jest w kiepskim stanie. Zabierają ją do szpitala. Patricio zarzuca Marichuy to, iż martwi swoim zachowaniem jego żonę. Dziewczyna uważa, że sędzia jej nie lubi i gardzi nią. Patricio zaprzecza temu. Candelaria odwiedza księdza Anselmo. Mówi mu o tym, co Amador próbował zrobić Marichuy i to, że mężczyzna stracił wzrok z jej winy. Isabela znajduje sprzymierzeńca w Martirio, służącej państwa Velarde. Kobieta mówi jej, że nie znosi Marichuy. Uważa, że jest prosta i chciałaby, aby sędzia wyrzucił ją z domu.

Ksiądz Anselmo przychodzi do domu Velarde. Duchowny chce spotkać się z Cecilią. Estefanía jest przerażona. Przekonuje ona Patricia, aby to on porozmawiał z księdzem, gdyż chodzi za pewne o Marichuy, a po co mają martwić tym Cecilię. Marichuy zakrada się do kuchni, aby podebrać z lodówki jedzenie dla swojego psa, Kumpla. Sędzia rozmawia z księdzem o Marichuy. Estefanía mówi Isabeli, że Patricio rozmawia z księdzem Anselmo w ogrodzie. Obie wpadają w popłoch, chcą nie dopuścić do spotkania duchownego z Cecilią. Juan Miguel wraca z podróży służbowej. Viviana zauważa brak kilku błyskotek w swojej walizeczce. Kobieta podejrzewa swojego kochanka Burneya o ich kradzież. Sędzia Velarde za namową Estefanii zaprasza Juan Miguela do siebie na kawę. Mężczyzna przyjmuje zaproszenie. Cecilia mówi Marichuy, że Juan Miguel wrócił z podróży i ma przyjechać do nich. Marichuy bardzo cieszy się z tego powodu. Juan Miguel zjawia się w domu Velarde. Beatriz leży w szpitalu. Jest stan jest poważny. Marichuy i Juan Miguel czule się witają, co nie podoba się Estefanii.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , ,

Komentarze

 1. Basia
  August 5, 2014 at 10:07 am #

  Kocham ten moment <3 Jak się witają :*:*
  I dobrze tak tej Estefani… love,
  Mina Estefani bezcenna ;
  śmiac mi sie chciało jak tak wszyscy sie na nich gapili…

 2. Basia
  August 5, 2014 at 10:05 am #

  Kretyn! Najpierw pomyslał o tej tłustej Estefanii a potem o Marichuy… Typowy facet, nie no pełny talerz jest jeszcze ale Kumpelek nic jej nie zostawił… no myślałam, że padnę, ale widocznie Marichuy myśli na zapas. Tak córeczko” – te słowa są tak bardzo prawdziwe. hah zazdrość Estefanii bezcenna. jak pięknie się przywitali. tą książkę Juan Miguel miał w nosie Estwefani książkę . Estefania myśli że zadowoli książką Juana Miguela i zdobędzie jego . jak prezenty będzie jemu dawała.

 3. Basia
  August 3, 2014 at 11:03 am #

  Kocham Nie igraj z aniołem tak samo jak Williama . Fajnie ma Williama żona może codziennie go całowac i przytulać do niego ja też tak chcę.