Odcinek 15 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 15

W 15. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Isabela odkrywa, że Marichuy jest córką Cecilii i Patricia. Emisja 19 lutego 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 15

Amador rzuca się na Marichuy. Dziewczyna próbuje wyrwać się z jego uścisku. Podczas szarpaniny Marichuy uderza Amadora glinianym naczyniem w głowę. Ten traci przytomność i pada na podłogę. W tym samym czasie do domu wraca Vicente, który pyta się roztrzęsionej dziewczyny, co się stało. Becky i Israel odwiedzają Beatriz, która jest w złym stanie po zażyciu dużej ilości środków nasennych. Dziewczyna jest zakochana w Amadorze i przygnębia ją fakt, że ten traktuje ją przedmiotowo. Marichuy mówi Vicente o całym zajściu.

Juan Miguel obawia się powrotu do Meksyku. Zdradza Eduardo, że trudno mu będzie odrzucić uczucie, które czuje w stosunku do Marichuy. Marichuy wraca do domu. Cecilia, Isabela i Estefanía zauważają, że dziewczyna wróciła podenerwowana. Rocio odwiedza Marichuy. Ta opowiada jej co się stało. Rocio postanawia pojechać do Vicente i zobaczyć jak się mają sprawy. Onelia przyłapuje Mayitę na jedzeniu czekoladek. Rocio dzwoni do Marichuy i przekazuje jej wieści na temat stanu zdrowia Amadora. Cecilia martwi się o Marichuy. Kobieta chce wezwać lekarza, gdyż dziewczyna ma gorączkę. Dziewczyna prosi ją, aby tego nie robiła, gdyż to nic takiego. Amador dochodzi do siebie. Mężczyznę bardzo boli głowa od uderzenia, które zadała mu Marichuy. Marichuy znowu ma koszmary nocne. Śni jej się mężczyzna, który ją goni. Dziewczyna krzyczy czym budzi domowników. Cecilia przychodzi do jej pokoju. W jej pokoju zjawią się także Estefanía, Isabela, Martirio oraz Patricio. Cecilia przynosi dziewczynie tabletki na uspokojenie. Vicente wypomina Amadorowi to, co chciał zrobić Marichuy. Przyjaciel nie pochwala tego. Juan Miguel leżąc w łóżku rozmyśla o Marichuy. Mężczyzna czyta wiadomość, którą od niej dostał. Rano Estefanía przychodzi do pokoju Marichuy i przynosi jej kwiaty. Próbuje ona dowiedzieć się, co za koszmary dręczą Marichuy i czy ma to coś wspólnego z jej przeszłością. Vicente mówi Rocio, że Amador chce, aby Marichuy przyszła do niego, jeśli ta odmówi, to zgłosi na policji całe zajście. Estefanii nie udaje się niczego wyciągnąć od Marichuy na temat jej koszmarów. Rodzice Elsy są zdziwieni zachowaniem córki. Sądzą, że dziewczyna tęskni za swoim narzeczonym Eduardo. Dziewczyna jest przygnębiona faktem, że niebawem wyjdzie za Eduardo. Rocio mówi Marichuy, że Amador czuje się już lepiej. Przekazuje je również, iż mężczyzna chce, aby przyszła do niego. Dziewczyny zjawiają się u Vicente.

Amador prosi o wybaczenie Marichuy za to, co próbował jej zrobić. Candelaria przychodzi do domu sędziego. Cecilia w obecności Isabeli pyta się o koszmary, które miewa Marichuy. Kobieta opowiada jej o tym, wspomina także o tym jak dziewczyna trafiła do sierocińca. Słysząc to Isabela ma podejrzenia, że Marichuy może być prawdziwą córką Cecilii i Patricia. Amador zdejmuje bandaż, który miał na głowie. Mężczyzna mówi, że nic nie widzi. Marichuy jest załamana. Isabela przychodzi do pokoju Marichuy i wypytują ją o sierociniec. Dziewczyna zdradza jej wszystkie szczegóły. Kobieta jest już pewna, że Marichuy jest prawdziwą córkę sędziego i jego żony. Dzieli się tą informacją z siostrzenicą mówiąc, że muszą zrobić wszystko, aby pozbyć się jej z domu Velarde.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , ,

Komentarze

 1. Basia
  August 2, 2014 at 10:52 am #

  Szkoda ze Marichuy powiedziała to isabeli a nie Cecylii …może wtedy cecylia bo chociaż podejrzewała ze Marichuy może być jej córką …ale Cecylii powiedziała tylko ze mama ja porzuciła a szkoda..
  Amador kłamie .! to wszystko jest zagrane , głupi Amador , biedna Marichuy , uwierzyła mu .Bynajmniej ja tak uważam .
  “bez przesady nie jesteś jedynym złoczyńcą na tej ziemi” hahah ten serial mnie rozwala, Znając telenowele jakimś cudem odzyska nagle wzrok, albo sam się wkopie…

 2. Basia
  August 2, 2014 at 10:50 am #

  Amador jest cwaną kanalią, ale Estefania jest wszystkiego ciekawa szkoda mi tylko Marichuy. Amador udaje ,że stracił wzrok.. Marichuy mogła powiedzieć to Cecylii co powiedziała Isabeli… Może Cecylia by podejrzewała ze Marichuy to jej córka … Ale Marichuy powiedziała tylko Isabeli ze mama ja porzuciła

 3. Basia
  July 29, 2014 at 7:30 pm #

  biedna marichuy… dobrze mieć taką Przyjaciółkę jak Rocio….
  3 jadowite żmije wokoł jej łóżka…
  nie żmije, to są kobry i to bardzo jadowite.
  Estefania ma nogi jak kołki..

 4. Basia
  July 29, 2014 at 7:17 pm #

  CO ZA DUPEK, co za debil i cham z tego Amadora. dureń zamknął drzwi na klucz i nie mogłam uciec.kiedy poczułam ze nie daje mu rady,chwyciłam co było pod ręką i walnęłam go w łeb” hahah te jej teksty mnie dobijają.Ale tego Amadora to normalnie bym zabiła.takiego to na trzepak i pitoka obciąć, żal mi jest Marichuy

 5. jm
  May 29, 2014 at 10:41 pm #

  Boze to jest super moge ogladac stale ;c cudowne a J<M boski ahh

 6. Mili
  May 29, 2014 at 1:30 pm #

  Ileż można czekać na dalsze streszczenia.

 7. Mili
  May 28, 2014 at 6:27 pm #

  Proszę o dalsze odcinki:)