Odcinek 11 » Nie igraj z aniołem | novela.pl

Odcinek 11

W 11. odcinku telenoweli „Nie igraj z aniołem”: Estefanía jest zazdrosna o relację Marichuy z Juanem Miguelem. Emisja 15 lutego 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 11

Cecilia przedstawia Marichuy Isabelę i Estefanię. Elsa informuje Nelsona, że niedługo wyjdzie za Eduardo, gdyż ten jej się oświadczył. Rocio szuka Marichuy w jej pokoju. Dziewczyna nie znajduje jej. Onelia mówi jej, że Marichuy już nie mieszka z nimi. Juan Miguel rozmawia na osobności z Cecilią. Kobieta mówi mu, że Marichuy będzie traktowana w jej domu jak siostra Estefanii. Po rozmowie z panią Velarde Juan Miguel żegna się z Marichuy. Dziewczyna mocno przytula się do niego po czym całuje go w policzek. Nie podoba się to Estefanii. Ksiądz Anselmo pojawia się w domu Juan Miguela. Duchowny przyszedł zobaczyć się z Marichuy. Balbina służąca San Romanów przekazuje mu, że dziewczyna już tu nie mieszka. Estefanía dostrzega w Marichuy zagrożenie. Uważa, że dziewczyna może pokrzyżować jej plany co do zdobycia Juan Miguela. Juan Miguel informuje księdza Anselmo, że Marichuy będzie mieszkała teraz w domu sędziego Velarde. Cecilia mówi Marichuy, że zrobi wszystko, aby dobrze czuła się w jej domu. Amador dziwi się, że Nelson tak lekko przyjął wiadomość o rychłym ślubie Elsy. Elsa mówi Amadorowi, że Marichuy nie mieszka już u Juan Miguela. Zdradza mu również, że dziewczyna zamieszkała u sędziego Velarde. Martirio, służąca państwa Velarde robi uwagi Marichuy na temat jej wychowania. Mayita mówi tacie, że polubiła Marichuy i żałuje, iż dziewczyna już z nimi nie mieszka. Juan Miguel ponownie rozmyśla o Marichuy. Candelaria odwiedza Marichuy w domu sędziego Velarde. Marichuy bardzo cieszy się z jej wizyty. Beatriz i Amador sprzeczają się o Marichuy. Estefanía, Cecilia i Patricio ustalają listę gości na przyjęcie. Dziewczyna chce, aby Juan Miguel towarzyszył jej tego wieczoru, ale ten musi na kilka dni wyjechać z Meksyku. Estefanía chce zaczekać z przyjęciem do jego powrotu. Eduardo informuje Elsę, że wyjeżdża z Juan Miguelem na kilka dni z Meksyku w celach służbowych. Estefanía mówi Marichuy o wyjeździe Juan Miguela. Dziewczyna jest smutna z tego powodu. Wieczorem, gdy już śpi, do jej pokoju przychodzi Estefanía. Dziewczyna chwyta poduszkę i zbliża się do śpiącej Marichuy. Gdy ta budzi się, Estefanía pyta się co czuje do Juan Miguela.

Materiały novela.pl

Tagi: , , , ,

Komentarze

 1. Basia Niedzielska
  July 12, 2014 at 11:15 am #

  nie zły duży ten kot fajny futrzak,
  ale zajebisty kiciuś. a ta wredna Estefania to sobie wbiła do głowy że zdobędzie Juana Miguela i tak nie ma szans u niego myśli że wyjdzie za mąż za niego…

 2. Basia Niedzielska
  July 9, 2014 at 7:40 pm #

  Miguel jest draniem pozbył się jej tylko dlatego że bał się miłości .Już nie jest jej opiekunem tylko sędzia i jego żona ,
  Estefania wygląda jak porządna, trzydrzwiowa i na dodatek przepakowana szafa…

 3. Barbara Niedzielska
  May 29, 2014 at 8:58 pm #

  Cecilia jest bardzo dobrą kobietą a ta idiotka Estefa ją tak oszukuje, Marichuy jest prześliczna z porównaniem jak teraz ja traktuje a jak póżniej to on ja będzie w Prost podziwiał a Ona go odtrącać a teraz na odwrót!!

  • Marcelo
   June 24, 2014 at 9:05 pm #

   Naprawdę masz talent do ryawisnoa Twf3j blog jest świetny i jest moją inspiracją. Dzięki niemu zaczęłam prowadzić swojego:)wyczytanewksiazkach.blox.plZapraszam, a tobie życzę powodzenia;)

 4. Barbara Niedzielska
  May 29, 2014 at 8:52 pm #

  Ale z Estefani suka i tak nie ma szans u Juana Miguela,
  niezły cukiereczek z Juana Miguela, ale sobie patrzyli w oczy.
  ale to było fajne jak na siebie patrzyli Takie słodkie i troszkę romantyczne:):) Tak mi się zdaje;)
  Ale sobie w oczy patrzą ! Mhmm..
  Bardzo dobra scena z tym wzajemnym patrzeniem sobie w oczy naprzeciw siebie, A ten Juan Miguel jaki cukiereczek z niego cud miód maliny Mmm,
  Boże .. Jak oni się na siebie patrzą ; * Jeszcze ta muzykaa ; ) Ale romantycznie ; )

 5. Barbara Niedzielska
  May 29, 2014 at 8:36 pm #

  Ale jebieta suka z tej służącej wyjebałabym ją na miejscu Cecilii,
  no ta służąca to jędza jak Onelia ..
  od 30 odcinka będzie się już zaczynać ale długo to nie potrwa bo w 33 lub 34 odcinku Marichuy dowie się że to Juan Miguel ją napadł w lesie … Niby dobra niby nie :/ Ja na miejscu Marichuy gdy zamieszkała z rodzicami kazała bym zwolnic tą mumię :/ kim by Marichuy nie była ta obleśna baba nie ma prawa jej obrażać :/ i wyrzuciłabym jeszcze Estefanie i jej ciotkę one nie mają prawa mieszkać. a Estefania już ma plan co do zdobycia Juana Miguela, jak pierwsza była marichuy…i tak razem będą

 6. Barbara Niedzielska
  May 28, 2014 at 12:33 pm #

  Ale Isabella i Estefaina to głupie baby ble… nie lubię ich,
  Anselmo wie, że Marichuy jest na serio córką Velardów… – Dlaczego im tego nie powie?!? chyba że jeszcze nie wie,za jakiś czas się kapnie….

 7. Barbara Niedzielska
  May 28, 2014 at 9:42 am #

  Juan Miguel zawsze kiedy Marichuy go pocałuje albo przytuli on odlatuje w siódme niebo , świetna postać. Marichuy też potrafi nieźle dowalić, ale rzucić swój text .
  Ta Estefania ma nogi jak słoń:^ Takie GRUBE,
  Estefania wygląda jak porządna, trzydrzwiowa i na dodatek przepakowana szafa;) Fuj!!!!:

 8. Barbara Niedzielska
  May 28, 2014 at 9:41 am #

  Booze jak mnie denerwuje ten sztuczny usmieszek estefanii…pewnie sie w niej zagotowalo jak zobaczyła ze MCH i JM sie przytulają :-)) hehe i doobrze..Marichuy jest świetna. Ćwiczę w ten sposob swój hiszpański:D Ta Estefania jest okropna i brzydka taki Brzydal jeden A Onelia jest Bardzo Rąbnięta nienawidze jej ale gdyby nie ona to by z tego filmu nic niebyło:( Ale Film i Tak super:)

 9. Barbara Niedzielska
  May 28, 2014 at 9:38 am #

  Bożee ta estefania ma taki okropny ryj i ta jej ciotka tez. Albo jak MCh wybaczy Cecili Zbije lampę jak się dowie, że ta powiedziała do Cecili mamo. A jak już będzie miała się wyprowadzić.
  Jejku ale oni do siebie pasuja… Najlepsze będzie jak ona sfiksuje,trafi do wariatkowa i będzie myśleć, że jest Marichiuy 😉 ODJAZD.

 10. Barbara Niedzielska
  May 28, 2014 at 9:37 am #

  ale Estefania jest zazdrosnaa … jak sie przytulaja…. bosko .
  Estefania jaka zazdrość… Krew się w niej zagotowała… już myślałam że ta szkarada zgniecie tą szklankę ze złości….
  dooobrze tak Estefanii !!! haha jej mina zarąbista chwila haha
  A szczególnie z Cande… Ona to ma czasem ;)) ;)) A żeby wiedziała, że to prawdziwa córka…. co jest ? mam żabe na głowie ? hahah ;d Marichuy najlepsza ; )